فلایر تبلیغاتی یا پمفلت برگه‌ای است که معمولا در ابعاد A4 یا ابعاد مشابه به صورت دورو چاپ می‌شود و پس از تا خوردن از یک یا دو یا سه قسمت، برای اهداف آموزشی، تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی و یا موارد مشابه دیگر به کار گرفته می‌شود.

برای مثال ممکن است در یک مرکز درمانی فلایر یا پمفلت‌های آموزشی برای پیشگیری از بیماری‌های یا مراقبت‌های پس از درمان در اختیار مراجعین قرار گیرد. یا ممکن است در یک بانک، پمفلت‌های تبلیغاتی از خدمات بانک در اختیار مشتریان بانک قرار داده شود.

فلایرهای همچنین می‌توانند به صورت برگه‌های تبلیغاتی در تیراژ بالا به چاپ برسند و در مراکز پر رفت و آمد پخش شوند.

فلایر

علت فراگیر بودن فلایرها

پمفلت‌ها به دلیل ارزان بودن و آسان بودن پخش و در معرض دید قرار گرفتن، به صورت گسترده توسط سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فلایرهای ساده ممکن است به صورت دورنگ و روی برگه‌های رنگی چاپ شوند یا ممکن است با کیفیت بالاتر و روی برگه‌های ضخیم منتشر شوند.

محل‌های پخش پمفلت یا فلایر

فلایرهای اغلب در مکان‌های پر ازدحام به دست مردم داده می‌شوند، ممکن است زیر برف‌پاک‌کن ماشین‌ها گذاشته شوند، ممکن است به در منازل چسبانده شوند یا به صورت نامه برای مخاطبان پست شوند.

پمفلت‌ها می‌توانند همراه محصولات ارسالی یک فروشگاه اینترنتی برای مشتریان ارسال شوند یا ممکن است در ایستگاه‌های مترو و اتوبوس برای استفاده همگانی قرار گیرند.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *