فرودگاه بین المللی امام خمینی دارای دو گروه پارکینگ است. پارکیگ مسقف و طبقاتی که در ترمینال ۱ واقع شده و چند پارکینگ روباز که در ترمینال‌های ۲ و ۳ و ۵ قرار دارند.

در ادامه، هزینه‌ی نگهداری ماشین در هر یک از این پارکینگ‌ها را شامل نرخ ورودی، هزینه به ازای هر ساعت و نگهداری شبانه‌روزی را مشاهده می‌کنید.

پارکینگ فرودگاه امام

هزینه پارکینگ طبقاتی در ترمینال ۱

قیمت‌های ذکر شده در جدول بر اساس ریال می‌باشند. با توجه به اینکه تقاضا برای این پارکینگ بیشتر است، طولانی شدن استفاده از پارکینگ با افزایش هزینه همراه خواهد بود.

ورودی هر ساعت شبانه روزی شبانه روزی بعد از ۲ روز شبانه روزی بعد از ۴ روز
۲۰.۰۰۰ ۱۴.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰ ۲۲۰.۰۰۰ ۲۴۰.۰۰۰

هزینه پارکینگ روباز در ترمینال‌های ۲ و ۳ و ۵

قیمت‌های ذکر شده به ریال می‌باشند. قیمت‌های این پارکینگ‌ها برای تشویق به استفاده بیشتر، در مدت‌های طولانی ارزانتر محاسبه می‌شوند.

ورودی هر ساعت شبانه روزی شبانه روزی بعد از ۲ روز شبانه روزی بعد از ۴ روز
۱۲.۰۰۰ ۸.۵۰۰ ۱۳۰.۰۰۰ ۱۱۵.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰

تلفن پارکینگ فرودگاه امام

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان از آخرین تغییرات شرایط نگهداری می‌توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

۰۲۱-۵۱۰۰۷۱۹۹

11 نظر در مورد «هزینه پارکینگ فرودگاه امام»

 • احسان می‌گوید:

  سلام دوستان
  الان دیگه با وجود تاکسی‌های موبایلی تقریبا در همه حالات عقل حکم می کنه که از پارکینگ فرودگاه استفاده نکنید !! مگر اینکه شما سفر خارجی 2 روزه داشته باشید که اون هم تقریبا محال هست.
  شما در پارکینگ منزلتون ماشین در بهترین حالت پارک شده هیچ استهلاکی هم بهش وارد نمی شه از اون مهمتر بعد از سفر خسته کننده رانندگی کسالت بار در تهران هم تجربه نمی کنید. از نظر من حتی اگر بیشتر هم هزینه کنید برای تاکسی باز هم عقلانی هست. نکته مهم اینکه جلوی در پیاده و سواره می شید این هم از موهبت تاکسی است. من امروز بررسی کردم رفت و برگشت از میدان انقلاب تقریبا در جمع 60 هزار تومان با اسنپ میشه حالا حساب کنید کدام عقل سلیمی قبول میکنه رانندگی کنم ماشینم در مجاورت آب و باد و آتش و سرقت باشه و کلی هم فاصله و بار کشی کنم و شبی هم 12 تومن هزینه کنم و همه سفر مراقب سوییچ و مدارک ماشین باشم…. خنده داره

 • حسین شیخ نیا می‌گوید:

  من هر ۴بار رفتم پارکینگ های روباز که خیلی بد بود ولی یه بار رفتم مسقف که عالی بود و هزینه اش هر چقدرم باشه ارزش داره چون خیالم تو سفر بابت ماشینم راحته

 • مسافر بیچاره می‌گوید:

  کاش با کنترل وربین مداربسته خیال مالکان رو راحت میکردن تا اینکه بگن هبچ مسئولیتی ندارن!! یعنی واقعا نوبره بخدا پول بدی برای پارکینگ بعد بگن هرچی پیش بیاد برعهده خودته مثلا باتری ماشین رو ببرن لاستیکش رو عوض کنن زاپاس غیبش بزنه یا خط و خش ببینه فقط پول الکی دا ی دوسر برد برای مالک پارکینگ!!یعنی چی آخه؟؟

 • استفاده ازپارکینگ واسه خیلیها از روی ناچار واجباریه.مخصوصاشهرستانیها.
  ولی دریافت این همه پول بدون قبول مسوولیت نوبره.
  بدتر از اون افزایش قیمت با افزایش تعداد روزهای توقف عوض کاهش قیمته!!!
  پارکینگ سربازش هم که یه برهوته تازه واسش پولم میگیرن!!!
  یعنی بی انصافی تا این حد؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *