بسمه تعالی

فلفل سبز رسانه‌ای مستقل و خصوصی است که تلاش می‌کند علم و دانش و مطالب روز را بدون جهت‌گیری و با تکیه بر منابع مطمئن را برای استفاده‌ی همگان در دسترس قرار دهد.

فلفل سبز

محدوده‌ی فعالیت فلفل سبز، در تمامی حوزه‌های اطلاع‌رسانی، دانش و علم به جز مواری که ممکن است بسیار روزمره باشند یا حوزه‌هایی مانند سیاست و اشخاص با حساسیت‌های خاص را شامل می‌شود.

در فلفل سبز تلاش می‌شود، مطالب کاربردی و مفید منتشر شوند. تمامی تلاش خود را می‌کنیم تا مطالب اصطلاحا زرد مانند اخبار زندگی خصوصی افراد مشهور، شایعات تایید نشده، مطالب حاوی توهین و مطالبی که انتشار آن سودی برای کسی ندارد در این سایت مشاهده نشود.

فلفل سبز توسط جمعی از متخصصین خبره نرم‌افزار پشتیبانی و نگهداری می‌شود. در بعد فنی تلاش می‌کنیم استفاده از مطالب سایت برای تمامی افراد و در تمامی ابزارهای پیمایش وب به آسانی امکان‌پذیر باشد. نکات مورد توجه در این مسیر، طراحی سایت واکنش‌گرا، سرعت بیشینه و حجم کمینه صفحات، استفاده از فونت‌ها و رنگ‌های مناسب و خوانا، عدم نمایش تبلیغات آزار دهنده و حفظ حریم خصوصی افراد می‌باشد.

مطالب موجود در فلفل سبز همگی به صورت اختصاصی و به گونه‌ای نوشته شده‌اند تا توسط عمده افراد با تحصیلات و سنین مختلف قابل استفاده باشد. مطالب سایت که به صورت عمومی در دسترس هستند، شامل مطالبی نامناسب برای کودکان نخواهد بود.

اگر پیشنهاد یا انتقادی نسبت به هر یک از مطالب سایت یا به اهداف و شیوه‌ی عملکرد فلفل سبز دارید، منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.